Lunds universitet, Medicinska fakulteten

Kontakt

Anders Rosengren, PhD
Projektledare, medicinskt ansvarig
Email: Anders.Rosengren@remove-this-part.med.lu.se

Emma Ahlqvist, PhD
Projektledare
Email: Emma.Ahlqvist@remove-this-part.med.lu.se

Mozhgan Dorkhan, PhD
Strategiska frågor
Email: Mozhgan.Dorkhan@remove-this-part.med.lu.se

Gabriella Gremsperger, Biomedical Assistant
Ansvarig för laboratorieanalyser
Tel: 040-391216
Email: Gabriella.Gremsperger@remove-this-part.med.lu.se

Ulrika Blom-Nilsson
Administratör, webansvarig (innehåll)
Tel: 040 391201
Email: Ulrika.Blom-Nilsson@remove-this-part.med.lu.se

Leif Groop, professor, överläkare
Senior rådgivare
Email: Leif.Groop@remove-this-part.med.lu.se

Nael Shaat, PhD, läkare
Email: Nael.Shaat@remove-this-part.med.lu.se

Johan Hultman
Systemansvarig
Email: Johan.Hultman@remove-this-part.med.lu.se

Mattias Borell
Webansvarig (teknik)
Email: Mattias.Borell@remove-this-part.med.lu.se

Ylva Wessman
Diabetessjuksköterska
Email: Ylva.Wessman@remove-this-part.skane.se

 

Senast uppdaterad: 2022-04-08
Webbansvarig:  Redaktionen

ANDIS projektet, CRC, SUS Malmö, Ingång 72, Hus 91, plan 12. 205 00 Malmö. Telefon: 040 39 10 00 (vx)