LUDC

ANDIS styrgrupp

Printerfriendly version

To the original page

Tord Ajanki, representant för media
Kontaktuppgifter:
Tfn 040-391229
E-Mail Tord.Ajanki@remove-this-part.med.lu.se

Mozhgan Dorkhan
Kontakt: mozhgan.dorkhan@med.lu.se

Soffia Gudbjörnsdottir
Kontaktuppgifter:
Soffia.Gudbjörnsdottir@remove-this-part.medic.gu.se

Rita Jedlert, representant Region Skåne
Kontaktuppgifter:
E-mail: Rita.Jedlert@remove-this-part.skane.se

Ibe Lager, representant sjukvården NO
Kontaktuppgifter:
E-mail Ibe.Lager@remove-this-part.skane.se

Christina Nerbrand, representant Region Skåne
Kontaktuppgifter:
E-mail Christina.Nerbrand@remove-this-part.skane.se

Anders Nilsson, representant sjukvården NV
Kontaktuppgifter:
E-mail Anders.L.Nilsson@remove-this-part.skane.se

Jan Sundquist, representant för Centrum för Primärvårdsforskning
Kontaktuppgifter:
Jan.Sundquist@remove-this-part.med.lu.se

Laila Jandelin, representant Sydvästra Skånes Diabetesförening

Senast uppdaterad: 2015-11-04
Webbansvarig:  Redaktionen


ANDIS projektet, CRC, SUS Malmö, Ingång 72, Hus 91, plan 12. 205 00 Malmö. Telefon: 040 39 10 00 (vx)